Bezpłatne szkolenia i warsztaty alarmowe Jablotron

jablotron-szkolenia-2013
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

DPK System, jako oficjalny importer i dystrybutor urządzeń Jablotron w Polsce serdecznie zaprasza na nowy cykl szkoleń
i warsztatów poświęconych najnowszej serii systemów alarmowych JA-100.

 

 

Szkolenia (warsztaty) przeznaczone są dla:

  • Firm instalacyjnych,
  • Pracowników agencji ochrony,
  • Osób, które miały do czynienia z systemami sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) i chcą poszerzyć swoją wiedzę lub zwiększyć ofertę swojej firmy o nowe rozwiązania.

DPK System przeprowadza cykliczne bezpłatne szkolenia i warsztaty z zakresu systemów alarmowych JABLOTRON. Harmonogram szkoleń przedstawiany jest z około 3 miesięcznym wyprzedzeniem w zakładce “SZKOLENIA” na naszej stronie www.jablotron100.pl/szkolenia. Obecnie rozpoczynamy nowy cykl szkoleń 2013.

Większość szkoleń prowadzimy w naszej siedzibie w Wieliczce przy ulicy Piłsudskiego 41. Prowadzone są od początku współpracy z producentem, czyli od roku 1996, a od 2010 roku poza szkoleniami wprowadziliśmy zajęcia praktyczne dla instalatorów, czyli warsztaty.

Szkolenia pozwalają poznać system alarmowy w teorii, natomiast warsztaty dają taką możliwość od strony praktycznej, co w przypadku osób instalujących systemy alarmowe jest bardzo istotne i doskonale uzupełnia wiedzę i doświadczenie. Taka forma zajęć jest polecana szczególnie w przypadku instalatorów, którzy kontakt z naszymi systemami mają pierwszy raz, a chcieliby je poznać i oferować użytkownikom.

Nawet wśród doświadczonych instalatorów panuje niechęć i “fobia” nieznanych rozwiązań . Warsztaty pomagają przełamać takie ograniczenia, gdyż dają możliwość poznania nowego systemu u boku profesjonalnego szkoleniowca, w bezstresowej atmosferze. Zajęcia odbywają się w 4 grupach po 2 osoby. Każda grupa ma swój kompletny, niezależny system do budowy i konfigurowania. Zajęcia w tak małym grupach na dużej ilości sprzętu pozwalają na lepsze poznanie możliwości systemów OASiS oraz Jablotron 100 (JA-100) i są dużo bardziej efektywne niż zajęcia w dużych grupach składających się z kilkunastu, bądź kilkudziesięciu osób.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA